MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 7721246
nr 772 1246
Skåp
Mahogny, längd: 48, djup: 46, höjd: 90
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 18:42:40
250 kr
200 kr
300 kr